fbpx

Opinie o nas

Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 20 opinii
Pełna obsługa online, spotkania poprzez wideokonferencje, porady dotyczące rozwoju działalności, fachowa obsługa podatkowo-księgowa, rozliczenia zawsze w terminie. Rodzinna atmosfera i dobra współpraca. Polecam bardzo.
AJB EFEKT
AJB EFEKT
2023-12-15
Uzyskałam kompleksową pomoc i poradę w zakresie rozpoczęcia działalności nierejestrowanej. Miła i rzetelna obsługa specjalistów z Kancelarii. Polecam!
Wioleta Dygan
Wioleta Dygan
2023-12-15
Profesjonalna obsługa księgowo-kadrowa. Kompetentna, rozwijająca się kadra. Rodzinna atmosfera. Zdecydowanie polecam!
Magdalena Bucyk
Magdalena Bucyk
2023-12-05
Bardzo profesjonalna kancelaria
Barbara Gaelik
Barbara Gaelik
2023-12-05
Wniosek 100% kompletny, przyjęty bez żadnych komplikacji, pełna suma dotacji! Polecam każdemu!
Lukasz Grobosch
Lukasz Grobosch
2023-11-21
Firma bardzo dobrze zajmuje się moja księgowością, zawsze odpowiadają na pytania i służą rada. Polecam.
Dominik K
Dominik K
2023-11-21
Bardzo rzetelna i godna polecenia firma. Pan Dawid służył mi pomocą już na etapie pojawienia się pomysłu na otwarcie własnej działalności. W trakcie długich rozmów cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania doradzając na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń. Księgowy przeprowadził mnie przez cały proces tworzenia firmy, służąc pomocą w wielu dziedzinach, nie tylko księgowości. W trudnościach jakie napotyka początkujący właściciel firmy, dostałem wsparcie oraz pomoc ze strony Dawida. Zawsze jest elastyczny i dostępny w razie pytań i wątpliwości. Dzięki rzetelnej pracy firmy Grokaz jestem spokojny każdego miesiąca o kwestie księgowości związane z prowadzeniem firmy.
Kewin Ernst
Kewin Ernst
2023-11-20
Profesjonalizm w każdym calu. Wszystkie sprawy są rozwiązywane szybko i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy od lat.
Aleksandra Michalewska
Aleksandra Michalewska
2023-11-09
Wysoka jakość usług, jestem bardzo zadowolona. Firma oferuje profesjonalną i rzetelną obsługę, dostosowaną do moich potrzeb i oczekiwań. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Przyjazna i miła atmosfera. Polecam!
Nicoletta Szołtysek
Nicoletta Szołtysek
2023-11-09