fbpx

Nasz zespół

Zarząd Kancelarii

Kazimierz Zieliński – doradca podatkowy nr 06864

Wieloletni praktyk, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT), autor publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz prawa działalności gospodarczej, prowadzi od wielu lat działalność dydaktyczną w formie warsztatów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego, współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC, nadzoruje obsługę podatkowo – księgową oraz kadrowo – płacową podmiotów gospodarczych, dodatkowo zajmuje się sporządzaniem analiz finansowych, biznes planów, wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Współwłaściciel Kancelarii od 1992 roku

Grażyna Zielińska – doradca podatkowy nr 06863

Wieloletni praktyk, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT), współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC, nadzoruje obsługę podatkowo – księgową oraz kadrowo – płacową podmiotów gospodarczych,   zarządza  rozwojem i organizacją Kancelarii.

Dyrektor Kancelarii

Dawid Zieliński – dyrektor Kancelarii

koordynator projektu Akademia GROKAZ, trener biznesu, praktyk, magister nauk ekonomicznych, absolwent podyplomowych studiów prawa podatkowego, konsultant w zakresie prawa podatkowego, prawa działalności gospodarczej, prawa pracy, zarządza projektami edukacyjnymi i rozwojowymi w Kancelarii, nadzoruje obsługę podatkowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, wieloletni praktyk w zakresie przygotowywania analiz finansowych i wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz refundacje na utworzenie stanowiska pracy ze Środków Funduszu Pracy. W naszym zespole od 2003 roku.

Dział obsługi firm

Diana Zielińska-Malinowska – zastępca dyrektora Kancelarii, specjalista ds. kadr i płac

Wieloletni praktyk, ekspert w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). W naszym zespole od 2006 roku.

Monika Domańska – specjalista ds. księgowości

Wieloletni praktyk, specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT). W naszym zespole od 1998 roku.

Klaudia Dziadek – referent ds. księgowości uproszczonej

Wieloletni praktyk, technik-ekonomista, specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych oraz sporządzania sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska. W naszym zespole od 2018 roku.

Anna Zielińska – specjalista ds. obsługi klienta i szkoleń

Zajmuje się obsługą klienta w języku polskim i niemieckim. Z wykształcenia germanistka, magister pedagogiki. Organizuje i prowadzi szkolenia w zakresie komunikacji, rozmów biznesowych, zarządzania zespołami pracowników. W naszym zespole do 2019 roku.