fbpx

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc w biznesie, księgowości i podatkach

30 lat doświadczeń

Nasza Kancelaria od 30 lat pomaga Klientom we wszelkich sprawach podatkowych i biznesowych. Świadczymy usługi doradztwa podatkowego w pełnym zakresie, oferujemy kompleksową obsługę podatkowo-księgową oraz kadrowo-płacową.

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy to osoba, która zajmuje się na co dzień śledzeniem i interpretowaniem przepisów podatkowych. Korzystanie z wiedzy, doświadczenia, ludzi biegłych w sprawach podatkowych staje się dzisiaj standardem w przedsiębiorstwach prowadzących działalność gospodarczą przy tak licznych zmianach w prawie podatkowym i prawie działalności gospodarczej.

Nasza specjalizacja

Specjalizujemy się w kompleksowym procesie zakładania firm i obsłudze rozliczeń podatkowych mikro i małych przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych i ogrodniczych. Świadczymy usługi rozliczeń firm w zakresie podatku dochodowego (ryczałt ewidencjonowany, podatkowa księga przychodów i rozchodów) oraz podatku od towarów i usług (VAT). Zajmujemy się pełną obsługą w zakresie rozliczeń z ZUS oraz prowadzenia kadr i naliczania wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. Przygotowujemy także wnioski o dotacje i refundacje z urzędów pracy. W zakresie ochrony środowiska obsługujemy sprawozdania o korzystaniu ze środowiska i opłatę produktową.

Klienci indywidualni

Dla Klientów indywidualnych świadczymy usługi doradztwa podatkowego i wsparcia w zakresie rozliczeń podatków: dochodowych (PIT), od spadków i darowizn (SD), czynności cywilno-prawnych (PCC).

Szkolenia

Dynamiczny rozwój prawodawstwa w naszym kraju, obliguje nas również do nieustannego śledzenia zmian w przepisach, dzięki czemu możemy przekazywać naszą wiedzę i doświadczenie naszym Klientom na organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, działalności gospodarczej oraz prawa pracy i ubezpieczeń.Skorzystaj z naszej oferty.

Zadzwoń do nas pod numer:
stacjonarny: 77 44 666 22,
komórkowy: +48 606 335 947,
albo napisz do nas email: kancelaria@grokaz.pl.

Omówimy z Tobą Twoje zapytanie, wspólnie ustalimy odpowiednią osobę kontaktową i bezpośrednio umówimy Cię na pierwsze spotkanie z naszym specjalistą.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?