fbpx

DORADZTWO DLA OSÓB FIZYCZNYCH

Doradztwo podatkowe dla klientów indywidualnych

W codziennym życiu, każdy z nas uczestniczy w wielu czynnościach, transakcjach, które mogą wywoływać różne skutki podatkowe i około podatkowe. Nasza oferta doradztwa podatkowego jest skierowana do osób fizycznych, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej, a w codziennych sprawach mają potrzebę korzystania z wiedzy doradców podatkowych w rozwiązywaniu pojawiających się problemów z zakresu prawa podatkowego.


Zakres porad

Przedmiotem doradztwa podatkowego są obowiązki podatkowe z zakresu:

  • podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • prawa spadkowego,
  • darowizn,
  • czynności cywilnoprawnych.


Liczne zmiany przepisów, ich zawiłość oraz częste wprowadzanie nowych obowiązków podatkowych powoduje, że osoby, które na co dzień nie śledzą tej dziedziny prawa, mogą bardzo łatwo błędnie zidentyfikować obowiązek podatkowy, błędnie wypełnić zeznanie podatkowe czy deklarację lub w ogóle nie mieć wiedzy, że są stroną takiej czynności objętej obowiązkiem podatkowym.


Nasza oferta dla Ciebie

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka rozwiązań – pakietów usług, związanych z zakresem opodatkowania, każdorazowo w trakcie spotkania dopasowujemy zakres naszej usługi do potrzeb klienta. Oferujemy porady jednorazowe, porady w ramach okresowych abonamentów. Świadczymy usługi stacjonarnie w siedzibie naszej Kancelarii oraz w ramach spotkań on-line. Zadzwoń do nas – omówimy z Tobą Twoje zapytanie, wspólnie ustalimy odpowiednią osobę kontaktową i bezpośrednio umówimy Cię na pierwsze spotkanie z naszym specjalistą.