Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Kontakt: tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22, email: kancelaria@grokaz.pl

Przekaż sprawy obsługi księgowej naszej Kancelarii, a zaoszczędzony czas przeznacz na rozwój swojej firmy.
Przekaż sprawy obsługi księgowej naszej Kancelarii, a zaoszczędzony czas przeznacz na rozwój swojej firmy.
Previous Next Play Pause
1

Zarząd Kancelarii


Kazimierz Zieliński - doradca podatkowy nr 06864

Wieloletni praktyk, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT), autor publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz prawa działalności gospodarczej, prowadzi od wielu lat działalność dydaktyczną w formie warsztatów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego, współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC, nadzoruje obsługę podatkowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych, dodatkowo zajmuje się sporządzaniem analiz finansowych, biznes planów, wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Współwłaściciel Kancelarii od 1992 roku

   

Grażyna Zielińska - doradca podatkowy nr 06863

Wieloletni praktyk, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT), współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC, nadzoruje obsługę podatkowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych,   zarządza  rozwojem i organizacją Kancelarii.

Współwłaściciel Kancelarii od 1992 roku

 

 

Dyrektor Kancelarii


 

Dawid Zieliński - dyrektor Kancelarii

koordynator projektu Akademia GROKAZ, trener biznesu, praktyk, magister nauk ekonomicznych, absolwent podyplomowych studiów prawa podatkowego, konsultant w zakresie prawa podatkowego, prawa działalności gospodarczej, prawa pracy, zarządza projektami edukacyjnymi i rozwojowymi w Kancelarii, nadzoruje obsługę podatkowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, wieloletni praktyk w zakresie przygotowywania analiz finansowych i wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz refundacje na utworzenie stanowiska pracy ze Środków Funduszu Pracy.

w naszym zespole od 2003 roku

 

Dział obsługi firm


Diana Zielińska-Malinowska - zastępca dyrektora Kancelarii, specjalista ds. kadr i płac

Wieloletni praktyk, ekspert w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT).

w naszym zespole od 2006 roku

   

Monika  Domańska - specjalista ds. księgowości

Wieloletni praktyk, specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT).

w naszym zespole od 1998 roku

   

Klaudia Dziadek - referent ds. księgowości uproszczonej

Wieloletni praktyk, technik-ekonomista, specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych oraz sporządzania sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska.

w naszym zespole od 2018 roku

 

Dział obsługi klienta i szkoleń


Anna Zielińska - specjalista ds. obsługi klienta i szkoleń

 

Zajmuje się obsługą klienta w języku polskim i niemieckim. Z wykształcenia germanistka, magister pedagogiki. Organizuje i prowadzi szkolenia w zakresie komunikacji, rozmów biznesowych, zarządzania zespołami pracowników.

w naszym zespole do 2019 roku

 

Back to top