Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Kontakt: tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22, email: kancelaria@grokaz.pl

Nasza Kancelaria organizowała szkolenie bezrobotnych na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Krapkowicach. Szkolenie polegało na przygotowaniu osoby bezrobotne do rozpoczęcia pracy na stanowisku SPECJALISTA FINANSOWO – KSIĘGOWY [kod CPV: 80530000-8].

 

Szkolenie obejmowało zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzamin w sumie 150 godzin. Wykłady prowadził Dawid Zieliński - Dyrektor naszej Kancelarii, wieloletni specjalista z zakresu prawa podatkowego, działalności gospodarczej oraz prawa pracy i ubezpieczeń.

 

Podczas szkolenia wykorzystywane były metody pracy w postaci wykładów, prezentacji multimedialnych, warsztatów problemowych, dyskusji i konsultacji z uczestnikami szkolenia. Zajęcia praktyczne opierały się na pracy z komputerem i specjalistycznym oprogramowaniem księgowym i kadrowo - płacowym Aplikacja Ramzes oraz programie Płatnik. Szkolenie było prowadzone w grupie 4 osobowej. Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalne publikacje książkowe, materiały szkoleniowe, oprogramowanie księgowo - płacowe do testowania, płyty cd z tekstami ustaw i rozporządzeń, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

 

Back to top