Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Kontakt: tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22, email: kancelaria@grokaz.pl

We wrześniu 2020 przeprowadziliśmy siedzibę naszej Kancelarii do nowej lokalizacji - obok. Dotychczasowy nasz lokal i teren, na którym się znajdował obok naszej nowej siedziby został zagospodarowany na rzecz rozbudowy Krapkowickiego Centrum Zdrowia (szpitala). Nasz aktualny nowy adres to: Osiedle XXX lecia 20B, 47-303 Krapkowice.

Nasza Kancelaria organizowała szkolenie bezrobotnych na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Krapkowicach. Szkolenie polegało na przygotowaniu osoby bezrobotne do rozpoczęcia pracy na stanowisku SPECJALISTA FINANSOWO – KSIĘGOWY [kod CPV: 80530000-8].

W maju 2015 roku w Opolu doradcy podatkowi z województwa opolskiego zebrali się na spotkaniu poświęconym zagadnieniom oszustw karuzelowych, wykład pt. "Karuzela podatkowa" wygłosił doradca podatkowy P. Leszek Trzaska, pełniący obecnie funkcję Sędziego Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego.

W naszej kancelarii odbywają się spotkania szkoleniowe dla naszych klientów. Tematy szkoleń dotyczą m.in.  zmian  w podatkach i przepisach dotyczących przedsiębiorców.

W Zespole Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach od września 2012 do kwietnia 2013 trwała I edycja Młodzieżowej Akademii Biznesu, w której udział brali uczniowie klas maturalnych. W ramach warsztatów prowadzonych przez Dawida Zielińskiego z Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ (www.grokaz.pl) młodzież poznawała zagadnienia z podstaw nauki o biznesie i odpowiedzi na pytania: kim jest przedsiębiorca, czy ja jestem przedsiębiorczy.

Back to top