Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Kontakt: tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22, email: kancelaria@grokaz.pl

Przekaż sprawy obsługi księgowej naszej Kancelarii, a zaoszczędzony czas przeznacz na rozwój swojej firmy.
Przekaż sprawy obsługi księgowej naszej Kancelarii, a zaoszczędzony czas przeznacz na rozwój swojej firmy.
Previous Next Play Pause
1

Doradca podatkowy to osoba, która zajmuje się na co dzień śledzeniem i interpretowaniem przepisów podatkowych. Korzystanie z wiedzy doświadczenia ludzi biegłych w sprawach  podatkowych staje się dzisiaj standardem w przedsiębiorstwach prowadzących działalność gospodarczą. Zespół doradców podatkowych w naszej Kancelarii tworzą:

 

Kazimierz Zieliński - doradca podatkowy nr 06864

Wieloletni praktyk, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT), autor publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz prawa działalności gospodarczej, prowadzi od wielu lat działalność dydaktyczną w formie warsztatów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego, współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC,nadzoruje obsługę podatkowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych, dodatkowo zajmuje się sporządzaniem analiz finansowych, biznes planów, wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

   

Grażyna Zielińska - doradca podatkowy nr 06863

Wieloletni praktyk, ekspert w dziedzinie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT), współwłaściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego GROKAZ SC, nadzoruje obsługę podatkowo - księgową oraz kadrowo - płacową podmiotów gospodarczych,   zarządza  rozwojem i organizacją Kancelarii,

 

Samorząd zawodowy doradców podatkowych
Krajowa Izba Doradców Podatkowych jest samorządem zawodowym działającym na podstawie ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (tekst jednolity Dz. U. 2008 r. Nr 73 poz 443 z późn. zm). Przynależność doradców podatkowych do Izby jest obowiązkowa i powstaje z chwilą wpisu na listę (tytuł "doradca podatkowy" podlega ochronie prawnej). W wykonywaniu swoich zadań samorząd doradców podatkowych jest niezależny i podlega tylko ustawom.


Krajowa Izba Doradców Podatkowych
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3/310, 02-362 Warszawa
tel (022) 578 50 00
fax (022) 578 50 09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: http://www.krdp.pl

 

Biuro Opolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych
ul. Pl. Kopernika 1/7
45-040 Opole

tel.: 77 456 68 20, kom. 723 570 464
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. strona internetowa: https://opolski.kidp.pl/

JAK NAS ZNALEŹĆ

Back to top