logo kidp png

Doradztwo

Porady, opinie, wyjaśnienia z zakresu obowiązków podatkowych, procedury podatkowe, deklaracje, reprezentacja.

Kadry - płace, ZUS

Kompleksowa obsługa kadr, naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS, rozliczenia z Urzędem Skarbowym. 

Zakładanie firm

"Jedno okienko" w naszej Kancelarii, zakładanie firm w CEIDG, KRS, US, GUS, ZUS, wszystko w jednym miejscu.

Księgowość

Obsługa ryczałtu ewidencjonowanego, księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, ewidencji VAT.

Rozwijaj się razem z nami.

Doradcy podatkowi dla Ciebie. Kim jesteśmy, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Nasza Kancelaria funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Przedmiotem działalności Kancelarii jest doradztwo podatkowe w pełnym zakresie określonym ustawą, obsługa podatkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa firm, doradztwo ekonomiczne w zakresie sporządzania biznes planów, analiz ekonomicznych, wniosków kredytowych. Kancelaria prowadzi także działalność edukacyjną w postaci szkoleń i publikacji w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a doradcy podatkowi są ubezpieczeni od odpowiedzialności zawodowej i wpisani na listę doradców podatkowych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej w warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego, profesjonalna pomoc doradcy podatkowego stanowi istotny czynnik sukcesu przedsiębiorstwa.

Gwarantujemy klientom naszej kancelarii, że wszystkie sprawy przedsiębiorstwa są prowadzone rzetelnie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedsiębiorcom odpada obowiązek monitorowania zmian prawno-podatkowych, a wszelkie kontakty z urzędem skarbowym mogą odbywać się za pośrednictwem doradcy podatkowego naszej Kancelarii.

W dłuższej perspektywie współpraca z kancelarią doradztwa podatkowego pozwala unikać przedsiębiorcy kłopotliwych kontroli skarbowych i podatkowych oraz skutków ewentualnych nieprawidłowości w rozliczeniach z fiskusem.

Decydując się na współpracę z doradcą podatkowym inwestują Państwo w rozwój swojej firmy. Od tej pory nad Waszymi sprawami czuwać będzie wykwalifikowany i dyskretny zespół pracowników naszej kancelarii.

Postaw na wiarygodność i profesjonalizm. 
Kancelaria przyjazna podatnikom.

Baza wiedzy

 
Unikalna wiedza doradców podatkowych, wieloletnie doświadczenie we współpracy z organami skarbowymi pozwala na optymalne dopasowanie opodatkowania Twojej działalności gospodarczej.

Narzędzia Finansowe

 
Rozpoczynając działalność gospodarczą masz możliwość pozyskania dofinansowania z Powiatowego Urzędu Pracy czy instytucji finansowych. Przygotujemy za Ciebie wniosek o dofinansowanie, biznes plan, a póżniej niezbędne dokumenty związane z założeniem działalności i jej rozliczaniem. Wszystko w jednym miejscu.

Szkolenia

 
Prawo podatkowe, prawo pracy, ciągłe zmiany w przepisach wymagają stałej aktualizacji wiedzy w zakresie prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej, dzięki kompleksowym szkoleniom będziesz mógł z wyprzedzeniem planować rozwój Twojej firmy i zatrudnionych pracowników.

Kontakt

Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ Spółka Cywilna Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Os.XXX-lecia 20, 47-303 Krapkowice

tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22

tel. kom. 602 100 497, 606 335 947

email: kancelaria@grokaz.pl

Czynne poniedziałek - piątek

w godz. 7:00-15:00 

 

Mapa dojazdowa

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj mapę