logo kidp png

Kadry - płace, ZUS

Kompleksowa obsługa kadr, naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS, rozliczenia z Urzędem Skarbowym. 

Księgowość

Obsługa ryczałtu ewidencjonowanego, księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, ewidencji VAT.

Zakładanie firm

"Jedno okienko" w naszej Kancelarii, zakładanie firm w CEIDG, KRS, US, GUS, ZUS, wszystko w jednym miejscu.

Doradztwo

Porady, opinie, wyjaśnienia z zakresu obowiązków podatkowych, procedury podatkowe, deklaracje, reprezentacja.

Dotacje, refundacje z PUP

Załóż własną firmę z dotacji, uzyskaj wsparcie ponad 20 tyś. zł. Już dziś umów się z doradcą. Dotacja ma charakter jednorazowy i jest przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej. W ten sposób można sfinansować zakup np. maszyn, urządzeń, narzędzi, materiałów, towarów czy remont pomieszczeń. Zatrudniając pracownika możesz uzyskać refundację kosztów utworzenia stanowiska.

Osoby fizyczne będące w rejestrze bezrobotnych mają możliwość uzyskania wsparcia w postaci dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z projektów prowadzonych przez Powiatowe Urzędy Pracy. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wniosków o przyznanie dofinansowania,  należy je traktować jak biznesplan. Trzeba w nim opisać planowaną działalność, rynek, na którym będzie prowadzona, z uwzględnieniem konkurencji. Należy także scharakteryzować własną ofertę: co będzie sprzedawane i za ile. Wnioskodawca musi także opisać swoich potencjalnych klientów i przedstawić sposoby ich pozyskania. Podczas spotkania z doradcą w naszej Kancelarii poznasz m.in. warunki finansowania, wymagane dokumenty.

Przygotowujemy również wnioski o refundację dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Pracodawca zamierzający utworzyć nowe stanowisko pracy i je wyposażyć lub doposażyć ze środków Funduszu Pracy zobowiązany jest do złożenia w Powiatowym Urzędzie pracy wniosku o refundację podmiotowi prowadzącemu działalność gospodarczą kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. Prawidłowe i rzetelne sporządzenie wymaganej dokumentacji jest podstawą uzyskania refundacji.

 

 

INORMACJE

TEL: 77 44 666 22 LUB TEL.KOM. 606 335 947

W celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, doborem odpowiedniego pakietu usług,

który będzie dla Państwa satysfakcjonujący - zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Podczas spotkania możecie Państwo oczekiwać pełnej informacji o działalności naszej Kancelarii,

ofercie, cenniku i warunkach współpracy.

Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

 

 

Baza wiedzy

 
Unikalna wiedza doradców podatkowych, wieloletnie doświadczenie we współpracy z organami skarbowymi pozwala na optymalne dopasowanie opodatkowania Twojej działalności gospodarczej.

Narzędzia Finansowe

 
Rozpoczynając działalność gospodarczą masz możliwość pozyskania dofinansowania z Powiatowego Urzędu Pracy czy instytucji finansowych. Przygotujemy za Ciebie wniosek o dofinansowanie, biznes plan, a póżniej niezbędne dokumenty związane z założeniem działalności i jej rozliczaniem. Wszystko w jednym miejscu.

Szkolenia

 
Prawo podatkowe, prawo pracy, ciągłe zmiany w przepisach wymagają stałej aktualizacji wiedzy w zakresie prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej, dzięki kompleksowym szkoleniom będziesz mógł z wyprzedzeniem planować rozwój Twojej firmy i zatrudnionych pracowników.

Kontakt

Kancelaria Doradztwa Podatkowego GROKAZ Spółka Cywilna Kazimierz i Grażyna Zielińscy

Os.XXX-lecia 20, 47-303 Krapkowice

tel. 77 466 19 04, 77 44 666 22

tel. kom. 602 100 497, 606 335 947

email: kancelaria@grokaz.pl

Czynne poniedziałek - piątek

w godz. 7:00-15:00 

 

Mapa dojazdowa

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj mapę